شهربازاریابی - شهربازاریابی

 

bitcoin 2

فروش سیمان صادراتی

12ww

 بسمه تعالی
شرکت ماندگار تجارت باستان ایرانیان (با مسئولیت محدود)

این شرکت با کادری مجرب و کارآزموده آمادگی لازم جهت ارائه انواع سیمانهای سفید و سیاه داخلی و صادراتی می باشد.
خدمات قابل ارائه این شرکت:
فروش انواع سیمان داخلی
فروش انواع سیمان صادراتی
فروش انواع سیمان سفید
ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص کاربرد سیمان های مصرفی
ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص صادرات سیمان
امکان تهیه و فروش انواع کلینکر جهت مصارف داخلی و صادراتی
آدرس دفتر فروش: اصفهان – ابتدای اتوبان ذوب آهن – شهر ابریشم _ میدان فاطمیه- ابتدای خیابان توحید
تلفکس دفتر: 37450841-031 09133292464 اسحاقی 09133258643 مساح

مشخصات فنی بعضی از کاربردی ترین محصولات تولیدی سیمان در ایران:
سیمان پرتلند نوع 325-1
این سیمان منطبق با استاندارد ملی ایران به شماره 389 تولید می شود و در کلیه سازه های بتنی مسلح و غیر مسلح، پل ها، مخازن آب، سیلوهای بتنی، ملات های بنایی، کف سازی ها و قطعات بتنی معمولی مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است از این سیمان در مواردی که نیاز به خواص ویژه دیگر سیمان ها می باشد، خصوصاُ محیط های خورنده حاوی یون های مهاجم بتن استفاده نشود.

سیمان پرتلند نوع 425-1
این سیمان طبق استاندارد ملی ایران به شماره 389 ISIRI تولید می شود. که دارای مشخصات شیمیایی و فیزیکی سیمان 325-1 می باشد. لیکن دارای مقاومت فشار اولیه ( روزه ) حداقلKg/cm 100 و مقاومت نهایی (28 روزه ) حداقل Kg/cm 425 و حداکثر Kg/cm 625 می باشد که یک سیمان زود سخت شونده محسوب شده و در کلیه سازه های بتنی مسلح و غیر مسلح که نیاز به مقاومت اولیه و نهایی بیشتر می باشد قابلیت کاربرد دارد. استفاده در بتن های معمولی به شرح بیان شده بجای سیمان 325-1 کلیه ستون ها، سقف ها، دال پل ها، سازه هایی که نیاز به بازکردن سریع قالب است و بتن ریزی در هوای سرد زمینه های کاربرد این سیمان می باشد.

سیمان پرتلند نوع 525-1
سیمان پرتلند نوع 525-1 طبق استاندارد ملی ایران به شماره 389 ISIRI تولید و دارای مشخصات شیمیایی و فیزیکی همانند سیمان پرتلند نوع 325-1 می باشد. لیکن دارای مقاومت فشاری اولیه ( دو روزه ) حداقل Kg/cm 200 و مقاومت نهایی ( 28 روزه ) حداقل Kg/cm 525 می باشد. این سیمان برای ساخت سازه های بتنی که نیاز به قالب برداری و بارگزاری بتن سریع می باشد کاربرد داشته و علاوه بر قابلیت مصرف در بتن ریزی های معمولی دارای کاربرد ویژه برای بتن ریزی های معمولی و حجیم در هوای سرد که نیاز به حفظ دمای بتن بیش از C 5 است، می باشد. با توجه به سخت شوندگی سریع، حرارت هیدراسیون تولید شده توس این سیمان بیشتر بوده و لذا برای بتن ریزی های حجیمدر فصل تابستان و هوای گرم توصیه نمی گردد و برای بتن ریزی های معمولی در هوای گرم نیز با رعایت حداکثر دمای دمای بتن تا C23 بهتر است با احتیاط مصرف شود.

سیمان پرتلند نوع 2
طبق استاندارد ملی به شماره 389 ISIRI تولید می گردد. سیمان پرتلند نوع 2 برای ساخت بتن هایی که حرارت هیدراسیون متوسط در آنها ضروری بوده و حمله سولفات ها به آنها در حد متوسط می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. به سبب محدودیت فاز آلومینات و کمتر بودن فاز سه کلسیم سیلیکات (c3s) در این سیمان که سبب ایجاد خواص ویژه فوق الذکر می شود، مقاومت فشار اولیه و نهایی ملات استاندارد آن کمتر از سیمان پرتلند نوع 1 است. این سیمان در کلیه سازه های بتنی قابل استفاده می باشد و در محیط های آب و خاک که غلظت یون سولفات کمتر از ppm 1200 و در محیط خاکی کمتر از ./5 % می باشد است کاربرد دارد. این سیمان کاربرد گسترده دارد. برای استفاده در محیط های حاوی یون کلر و سولفات به طور همزمان و در محیط های حاوی غلظت های زیاد یون سولفات و همچنین بتن ریزی در هوای سرد، مصرف ایت سیمان توصیه نمی شود.

سیمان پرتلند نوع 5
به سبب پایین بودن فاز آلومینات ( C3A ≪5%) سیمان پرتلند نوع 5 برای مقاومت زیاد در برابر یون سولفات در محیط های آب و خاک می باشد . طبق آیین نامه بتن ایران ( آبا) ، در محیط های آبی سولفاتی شدید غلظت یون سولفات بیش از ppm 1200 و در محیط های خاکی سولفات شدید ، بیش از 5./% وزنی خاک می باشد و لذا طبق این آیین نامه لازم است کلیه سازه های بتنی قرار گرفته در معرض آب و خاک، با سیمان نوع 5 ساخته شوند و در هر صورت برای محیط های سولفاتی بسیار شدید با غلظت سولفات بیش از ppm 2500 در آب بیش از 1% در خاک حتماُ از سیمان نوع 5 استفاده گردد. تحقیقات نشان داده است بتن سیمان نوع 5 در برابر محیط های دارای کلر آسیب پذیر است و لذا اگر در محیط یون کلر همراه یون سولفات باشد، کاربرد این سیمان باید با احتیاط انجام شود. و آزمون های لازم قبلا انجام پذیرد. حد مقاومت 3، 7، 28 روزه برای این سیمان کمتر از سایر سیمان های پرتلند بوده و لذا برای سازه هایی که نیاز به مقاومت های زیادتر باشد، دارای محدودیت کاربرد است.

سیمان ضد سولفات سرباره 5

اصفهان
ابتدای اتوبان ذوب آهن - شهر ابریشم - میدان فاطمیه - ابتدای خیابان توحید

09133292464 اسحاقی
09133258643 مساح
تلفکس دفتر: 37450841-031